Naše služby

Správa osobních financí

Našim stávajícím klientům zajišťujeme již více jak 10 let pravidelný servis jejich finančního portfolia, aktualizujeme jejich krátkodobé i dlouhodobé finanční plány a cíle, reagujeme na příležitosti a hrozby, které přináší rychlý vývoj finančního trhu.

Novým klientům analyzujeme jejich současné finanční portfolio a pomáháme s jeho nastavením tak, abychom eliminovali co nejvíce případná rizika a zajistili vyšší výnosy jejich kapitálu.

Administrativní servis

Zajišťujeme kontakt a pomáháme v komunikaci s jednotlivými finančními institucemi. Snažíme se, aby se naši klienti museli co nejméně zabývat nutnou administrativou spojenou s chodem a správou jejich finančního portfolia.

Spolupráce při zajištění práv a nároků našich klientů

Všem našim klientům můžeme zajistit spolupráci v oblasti poskytování kvalitního servisu při prevenci škod a vymáhání oprávněných nároků poškozených v situacích jako jsou pracovní úrazy, dopravní nehody, spory s pojišťovnami nebo škody způsobené neodborným finančním poradenstvím.

Sledujeme trh

Díky našim partnerům máme pravidelný přístup k novým informacím z finančního trhu. Tyto poznatky a trendy ihned uvádíme do praxe a naši klienti jsou tak vždy o krok napřed.

Benefity

Našim klientům umíme vyjednat vždy něco navíc. Nadstandardní slevy a benefity ve všech oblastech finančního trhu jsou samozřejmostí.